Site Kullanım Koşulları

Bu web sayfalarında yer alan tescilli logolar ve ticari kuruluş isimleri, ilan galerilerindeki gazete sayfaları, ticari logolar, ticari reklamlar ve gazete ilanları gibi görsel ve yazılı içerikler ve tüm ticari markalar kendi hak sahiplerine aittir. Bu markalar ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.hurriyet-ankara.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.hurriyet-ankara.com sitesinin tüm hakları ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.’ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin gazete ve yayıncı kuruluş isimleri, ilan galerilerindeki gazete sayfaları, logolar, reklamlar, gazete ilanları v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır ve kendi hak sahiplerine aittir.

Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ. ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;

Site’nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.  Site’den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte “© 2014, hurriyet-ankara.com, Tüm Hakları Saklıdır” ifadesi eklenmeden kullanılamaz.

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

hurriyet-ankara.com‘un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş sürüm bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut sürüm ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

 3.Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.hurriyet-ankara.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde hurriyet-ankara.com‘un hiçbir kontrolü olmadığı için, hurriyet-ankara.com’un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı ayrıca hurriyet-ankara.com‘un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Site Güvenliğine Dair

www.hurriyet-ankara.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, www.hurriyet-ankara.com web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

5. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.hurriyet-ankara.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları bilgi, talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, hakaret, tehdit, tahrik, ırkçılık içeren kelimeler, rahatsız edici sözler ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

6. Hak ve Sorumluluklar

www.hurriyet-ankara.com sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.hurriyet-ankara.com ve sahibi ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir fiyat, içerik tarih veya bilgi hatasından dolayı www.hurriyet-ankara.com sitesi ve sahibi ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ. ‘ye sorumluluk yüklenemez.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.’nin  ve/veya www.hurriyet-ankara.com Web Sitesinin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemizde yer alan ilanlar, fiyatlar, bilgiler, gazete ilan sayfaları ve ilgili bilgiler (İlan Başlığı, İlan Türü, Yayınlanma Tarihi,  vs. ) değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi için Müşteri Hizmetleriniz arayabilirsiniz.

www.hurriyet-ankara.com web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.’nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

www.hurriyet-ankara.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ERDEM REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.’ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.